27 липня 2013

Найоригінальніші книги в світі

 

  Щодня люди стикаються з книгами. Сьогодні все частіше з електронними. Однак, серед друкованих видань зустрічаються такі поліграфічні шедеври, пройти мимо яких складно. Їх читають, збирають для колекції, дарують, тим більше гарна книга завжди вважалася найкращим подарунком. То ж пропонуємо вашій увазі найоригінальніші книги світу.

КНИГА 360 °
Тривимірна казка про Білосніжку від японського художника Yusuke Oono. Оформлені подібним чином казки залучать читачів не тільки змістом, а й формою.

                         

                      СТО ТИСЯЧ МІЛЬЯРДІВ ВІРШІВ

У книзі Раймонда Квінау всього 10 сонетів, але кожен з них розрізаний на тонкі смужки в один рядок довжиною. Читач може комбінувати смужки в будь-якому порядку – ритмічний малюнок від цього не змінюється, а смисловий малюнок придбає досить несподівані відтінки. Якщо читач захоче скласти всі можливі комбінації і буде читати їх вголос цілодобово, у нього на це піде приблизно 200 000 років.

КНИГИ СКУЛЬПТУРИ
Прізвище Брайана Деттмера – «книжковий потрошитель». Він займається «бук-карвінгом», різьбленням по книгах. Йому потрібні скальпель, пінцет, ножиці та книги, а в результаті виходять твори сучасного мистецтва.
КНИГА-ГОДИННИК

Вона складається з трьох книг, які зовні виконують функцію годинника. Цифри 3 і 9 допомагають орієнтуватися в часі.

КНИГА РУЧНОЇ РОБОТИ, ЗРОБЛЕНА ФРЕНСІС


В основі книги лежать квіти з власного саду художниці, а також перероблені сторінки журналів по садівництву.

ДІРЯВА КНИГА

Письменник Д. С. Фоер на прикладі свого творіння показав, що являє собою гіпертекст.

КНИГА СВІТЛА ТАКЕШІ ІСІГУРОЦя книга являє собою лампу, яка може харчуватися від простого адаптера малої напруги.КНИГИ ТІМА БЕЙКЕРА


Тім Бейкер є відомим художником-графіком і скульптором.КУЛІНАРНА КНИГА ВІД IKEAОсобливість цієї книги полягає в тому, що всі зображення в ній виконані у формі інструкцій до збірки модульних меблів компанії. Замість традиційних рецептів у книзі представлені фотографії головних інгредієнтів страв. 30 класичних «бабусиних» рецептів випічки наочно описані фотографом Carl Kleiner.КНИГИ-СКУЛЬПТУРИ, ЗРОБЛЕНІ РОБЕРТОМ


Художник-концептуаліст для створення своїх скульптур використовує книги, які були знайдені в сміттєвих контейнерах і в благодійних магазинах. Роберт переконаний, що з любов’ю і вандалізмом ці книги отримують друге життя і відстоюють своє право на існування поза тієї культури, яка перетворила їх у сміття.


ДЕРЕВЯНІ КНИГИБарбара Йейтс є екологічним художником. Своє мистецтво вона робить, переробляючи мертві дерева.


ТРИВИМІРНИЙ АЛФАВІТКНИГА-НІЧНИК


Насправді це не книга, а нічна лампа, стилізована під книгу. Однак, вона виглядає дуже стильно, перебуваючи не тільки на полиці, але й на столі.


ТУНЕЛЬНА КНИГА


Унікальна книга являє собою тунель, що сполучає Нью-Джерсі та Нью-Йорк, що описує історію і сучасність.


ТРИВИМІРНІ КНИГИ БЕНЖАМІНА ЛАКОМБА


Відомий художник-ілюстратор Франції Бенжамін Лакомб робить справжні тривимірні книги. Він створив дизайн для таких творів як «Аліса в Країні Чудес», «Піноккіо», «Мадам Батерфляй».
ВІКІПЕДІЯ НА ПАПЕРІ


Всім відомо, що кількість статей у вікіпедії перевищує кількість статей навіть в самій повній енциклопедії, тому її видання здавалося нереальним. Дизайнер Роб Меттьюс створив книгу, на 5000 сторінках якої знаходяться найбільш відвідувані сторінки англійської вікіпедії.
КНИГА-СПЕЦІЯ


Зазвичай спеції зберігають у спеціальних баночках, але дизайнер Логін Бамптон запропонував зберігати їх у книзі. Для того, щоб її використовувати необхідно відірвати лист і покласти її на сковорідку. Лист розчиниться під впливом вологи і температури.

Немає коментарів:

Дописати коментар