14 вересня 2013

День народження Google


 

«Перестаньте боятися провалу»
                           — Ларри Пейдж
15 вересня всі користувачі всесвітньої мережі Інтернет можуть святкувати День народження Google. У 1997 році в цей день було офіційно зареєстровано доменне ім'я «google.com». Це зробили студенти Стенфордського університету Ларрі Пейдж і Сергій Брін. Назва цієї пошукової системи виникло випадково: це неправильне написання математичного терміна гугол (googol), яким прийнято позначати одиницю зі ста нулями.
День народження Google зіграв вирішальну роль у розвитку глобальної мережі. Пейдж і Брін зробили пошук інформації в Інтернеті швидким і зручним.
    «Коли ми починали створювати Google, ми думали:
 «Ми можемо зазнати невдачі", але у нас все вийшло. ... Щоб зробити щось важливе, треба подолати ці страхи. Люди нічим не ризикують, хоча і думають, що ризик є»
                                                                                                                          — Ларрі Пейдж
День народження GoogleДнем народження Google Inc — компанії, заснованої друзями-студентами, вважається 4 вересня 1998 року. Її головний офіс у момент заснування був зареєстрований в Каліфорнії.
Популярність пошукової системи Google сьогодні не знає аналогів. Пошукові технології цієї компанії використовують у всьому світі. Сервіси Google стали ознакою якості та надійності.
19 серпня 2004 вперше з'явилися акції Google Inc. на фондовому ринку.                                                    Сьогодні надзвичайно популярними є  
 безкоштовні сервіси Google: поштовий сервіс gmail, Google Maps, Google-документи, Google-перекладач та інші.

«Чим активніше ти пробуєш щось нове, тим більше у тебе шансів натрапити на щось дійсно варте»
                                                                  — Сергій Брін

Немає коментарів:

Дописати коментар